O medovníku

„Když byl v Praze na jaře v roce 1996 při jedné slavnostní
příležitosti paní Mariannou Chibovskou vyroben její tradiční
medovník, nikdo netušil, že se v Čechách
právě zrodila legenda mezi dorty.”

 

O Medovníku


je první dort svého typu, který byl na český trh uvedený, a to již v roce 1997, kdy také získal ochrannou registrační známku. Je zcela odlišný od ostatních dortů nejen svým vzhledem. Již od počátku si Medovník originál postupně získal i ty nejnáročnější gurmány svou jemnou, vyváženou a podmanivou chutí. Je vyrobený se 100 % podílem ruční práce dle tradiční staroslovanské receptury z pěti samostatných medových plátů, proložených dvěma druhy krémů. Dodáván je v pěti různých velikostech, a to jako samostatná porce 130 g, čtvrtka 380 g, malý dort 850 g, hluboce mražený 1600 g a verze klasik 1600 g.

 

Medovník original Premium


Na jaře v roce 2018 jsme na trh uvedli novou řadu výrobků „Medovník originál PREMIUM“, charakteristickou velkým množstvím použitých vlašských ořechů, kterými je dort doslova obsypán. K dostání je ve třech velikostech, 145g, 425 g a 800 g. 

Medovník original bez lepku


V listopadu 2018 jsme ukončili dlouhý a náročný vývoj další naší novinky, kterou jsme rádi vyhověli mnohým přáním zákazníků, kteří přes svá zdravotní omezení neměli možnost si Medovník vychutnat – vznikla tedy jeho bezlepková verze, kterou je od února 2019 možno zakoupit v prodejnách Kaufland, Albert, Tesco a Lidl.

 

 


 

Medovník original Pikao


jako vlajkovou loď pro rok 2019 jsme pro vás připravili novinku, kterou doplňujeme naše produkty o kakaový dort, do něhož jsme jeden z krémů vyrobili z legendárního Pikaa, které také dalo název tomuto dortu – prosím, seznamte se s Medovníkem originál Pikao.

Jemná a vyvážená harmonie chutí s nezaměnitelným kakaovým krémem je dominantní pro tento výrobek, který ve vás vyvolá touhu po dalším a dalším kousku, smíšenou se sladkými pocity nostalgie…Nechte si chutnat :-)

 

 
 

Naši dodavatelé 
 

Naši partneři 
 

Certifikáty a dokumenty


 
 
Dokument
Certifikát IFS
Certifikát IFS 2021
Stáhnout

Medovník je k dostání v těchto prodejnách:

VIZARD s.r.o.
VIZARD s.r.o., Ke Skále 1072
tel:. +420-272 657 530, e-mail: info@medovnik.cz
Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies